تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

نوجوانان با پرینترهای سه بعدی چگونه کارآفرینی کردند؟
(1 مشاهده) (1) مهمان
  • صفحه:
  • 1

موضوع: نوجوانان با پرینترهای سه بعدی چگونه کارآفرینی کردند؟

نوجوانان با پرینترهای سه بعدی چگونه کارآفرینی کردند؟ 8 ماه, 2 هفته پیش #123040

  • kiana0123
  • آفلاین
  • کاربر تازه وارد
  • ارسال: 20
  • دریافت تشكر: 6
  • 
تعداد زیادی از نوجوانان نمی توانند بگویند که آنها در یک مدرسه لیگ آویو حضور دارند و شاید حتی کمتر بتوانند به نامشان اختراع کنند. این مورد برای مایا وارمای هفده ساله دانشجوی مهندسی و کاراموز در دانشگاه استنفورد نیست که یک قطعه ی چاپ شده كم ارزش اهمیت اعتبار سه بعدی را تكوین کرده است که می تواند نفس بیمار را تجزیه و تحلیل کند و به فرق برتری بیماریهای ریوی کمک کند. در دوام مقاله خبری امروز با کارآفرینی نوجوانان با پرینترهای سه بعدی در خدمت شما خواهیم بود.

کارآفرینی نوجوانان با پرینتر ای سه بعدی
مرگ و میرهای ناشی از آفت ای تنفسی

در سراسر جهان صدها میلون نفر از فتنه تنفسی مانند آسم صدمه ایا دیرپا انسدادی ریوی برونشیت ریشه دار آمفیزم و بیماری هان ریه رنج می برند. در واقع، بلا هان تنفسی و عفونت سومین علت هنگام و میر ناشی از سرطان و آسیب های قلبی است.

متاسفانه، بسیاری از موعد و میر ناشی از بیماری هان تنفسی ناشی از عدم تفوق و عدم درمان مناسب است. از آنجا که این فرایندها اغلب به تجهیزات و وسایل پزشکی ثمین سندیت استحقاق نیاز دارند، معیار زیادی از اجل و میر مرتبط با صدمه تنفسی در کشورهای در حال توسعه وجود دارد که منابع پزشکی محدود هستند.
اسپیرومتر، مزیت آوانس نمره پروانه دهنده بیماری ای ریه

یکی از ابزارهای کلیدی مورد مصرف به خاطر امتیاز آفت ریه یک اسپیرومتر نامیده می شود. تجهیزات گرانبها اهمیت اعتبار اساسا یک دستگاه نظارت بر ریه است که میزان هوای بیمار را الهام بهر و منقضی می کند. داده هایی که توسط اسپیرومتر گرفته شده اند پزشکان را غیرمتنفذ می سازد تا دقیقا تشخیص دهند که آیا یک بیمار از هر یک از پنج مورد اصلی تنفسی ذکر شده در بالا رنج می برد.

در تلاش درخصوص ایجاد فناوری حیاتی حیث كسان بیشتر وارما عزیمت دارد جایگزینی درعوض جهت اسپیرومتر که یک نوع پرینتر سه بعدی است، امین کند که متواند رخیص یاشد. در انتها متوجه شد که او میتواند دستگاه اندازه گیری ظرفیت ریه را فقط با چند قطعه ی ساده و با مصرف از چاپ سه آتی بسازد.

به طور خلاصه، این دستگاه با داشتن قطعه نفس کشیدن بیمار در داخل دهان سه آتی چاپ شده است که به نوبه ی خود به یک پی سی پی متصل است که اطلاعات نفس را پردازش می کند. این اطلاعات پس از آن به یک برنامه معشوق در یک گوشی هوشمند یا دستگاه تلفون مصاحب اندروید هدایت میشود.برنامه نشان می دهد کاربر داده ایا نفس در یک نمودار كمال یافته و غیرتام و حتی می تواند نتایج را تجزیه و تحلیل کند که کمکی درخصوص تفوق است. به نظر می رسد این دستگاه نوآورانه قوتمند به مزیت آوانس نمره پروانه علائم آفت تنفسی و طبقه بندی آنها است. این امر کاربران را غیرمتنفذ می سازد تا تعیین کنند که آیا بیمار گرفتار به آسم، آفت كهنه و حاد انسداد برونشیت مزمن، آمفیزم یا فتنه ریه مبتلاست یا نه.
هزینه مزیت آوانس نمره پروانه دقیق فتنه هلا ریه با اسپیرومتر چقدر است؟

وارمامی گوید که با استفاده از ترکیبی از قطعات چاپ شده ی سه آتی لوازم الکترونیکی كم قیمت ثمن و نالایق دسترس و نرم افزار منبع باز، توانایی ایجاد آن را تنها با سی و پنج دلار بابت تجزیه و تحلیل نفس دارد.

منبع: xprinter3d.com
آخرین ویرایش: 8 ماه, 2 هفته پیش ارسال توسط kiana0123.
  • صفحه:
  • 1
مدیران انجمن: archman, Power, esisb, m.bodat
زمان ایجاد صفحه: 0.16 ثانیه

جدیدترین آثار ارسالی در گالری

تبلیغات
تبلیغات

جدیدترین ارسالهای تالارگفتگو